.

Виси Куки Кујна Купот На Носителот На Фирмата Висат Под Полицата Складирање Рек Организатор Ѕид Закачалка Алатки Дома Додатоци Црна Корисен Дизајн

Виси Куки Кујна Купот На Носителот На Фирмата Висат Под Полицата Складирање Рек Организатор Ѕид Закачалка Алатки Дома Додатоци

DEN 222.96

Износот
Во форма достапна за нарачката

2.Производот Категорија : Кука. 5.Боја : Црна. 4.Спецификации : 26.2 * 6.5 Cm (Прибл). 1.Се Користи За : Кујна Виси Кабинети, Гардероба Партиции, Office Управување Со Кабинети И Така Натаму.Виси Куки Кујна Купот На Носителот На Фирмата Висат Под Полицата Складирање Рек Организатор Ѕид Закачалка Алатки Дома Додатоци Црна Корисен Дизајн.Издржливи И Practical100% Сосема Нов И Тоа Е Многу Симпатична И Модата.Тоа Би Можело Да Биде Декорација За Вашиот Дом.Сите Додатоци Силно Приврзана Со Посебни Направи Лепак И Не Е Лесно Да Падне.Одличен Подарок За Вашиот Љубовник Или Пријатели.Само Висат Кука На Вратата, Можете Да Поставите Предмети, Отстранети Во Секое Време, Многу Лесен За Складирање.Пакет Including1.

Особините