.

Plast-O-Matic PRHM Серија Полипропилен Регулатор на Притисок, За Корозивни и Ултра-Чиста Течности, 5 - 125 psi Регулирање на спектар, 1 x 1 NPT Женски

Plast-O-Matic PRHM Серија Полипропилен Регулатор на Притисок, За Корозивни и Ултра-Чиста Течности, 5 - 125 psi Регулирање

DEN 20160.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Притисок избалансирани вратило обезбедува непречено и стабилна контрола, додека вентил дизајн обезбедува одлични проток перформанси. Стандард низводно поставите притисок опсег е од 5 до 125 PSI.Факултативна пристаништа за мерач славини, уреди со покажувач на рамна површина.

Особините