.

Новороденото Бебе Момче Девојка Лето Облека Унисекс Младата Изгрејсонце Печатење на Облека Поставите Краток Ракав Памук Блузи+Drawstring Шорцеви 2 ПАРЧИЊА

Новороденото Бебе Момче Девојка Лето Облека Унисекс Младата Изгрејсонце Печатење на Облека Поставите Краток Ракав Памук

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Предвремени затворање.Материјал : Направен од висок квалитет на памук, меки, удобни за носење и кожата пријателски.Идеален Подарок : Тоа не е само убав подарок за вашите деца, но исто така голема роденден или одмор подарок за вашиот малку nephews, nieces и пријатели' дете.Уникатен Изгрејсонце Дизајн : го Симболизира раѓањето на нов живот, да се доделат на вашето бебе повеќе виталност.Многу еластичен функција бидете сигурни дека вашето момче девојка уживате во спиењето и играње.Неутрален Дизајн : погоден за бебе момчиња и девојчиња; сонцето печати кратко sleeve bodysuits блузи, и еластична drawstring шорцеви 2-парче облека во собата, snugger се вклопуваат и се водат, одлична изработка, направи вашите деца изгледа симпатична и и привлечно!.Повод : Погоден за секојдневна носат, како што се фотографија, дома играње, пракса одење, роденденски подарок за бебето, доаѓа дома, семејство оди на одмор и многу повеќе.Големина на Табела : Препорачана Возраст : 0-3 Месеци - Блузи : 36cm - 1/2 Биста : 23cm Кратки Панталони : 20cm 1/2 Половината : 18cm Препорачана Возраст : 3-6 Месеци - Блузи : 38cm - 1/2 Биста : 24cm Кратки Панталони : 21cm 1/2 Половината : 19cm Препорачана Возраст : 6-12 Месеци - Блузи : 40cm - 1/2 Биста : 25cm Кратки Панталони : 22cm 1/2 Половината : 20cm Препорачана Возраст : 12-18 Месеци - Блузи : 42cm - 1/2 Биста : 26cm Кратки Панталони : 23cm 1/2 Половината : 21cm.

Особините