.

LarryB е Carburetor Неактивен Запре Електромагнетниот Стандард ES9

LarryB е Carburetor Неактивен Запре Електромагнетниот Стандард ES9

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Carburetor Неактивен Запре Електромагнетниот Стандард ES9. 90 Ден Warranty This електромагнетниот ги турка надвор од главата кога 12 volts се применува, туркање против гас рака држи неактивен ВРТЕЖИ во минута до колку што е потребно.Монтажа дупка потребно е 1" кол.Клипот е прилагодлив.За да го заклучите користете силиконски на нишки.213-267, ES9, E413, 1114452, 17052388, 1997403, 1997416, 1997414, 7044300, ECS49, ES16, 73-5520, E413, E410, ES1, D6581, FS612, E403, 3 H1025, FS600, FS657, ES26, 779-1988 .

Особините