.

Dakine Предлагачот 14 Литар Хидратација Ранец, Црна

Dakine Предлагачот 14 Литар Хидратација Ранец, Црна

DEN 3478.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

3 L / 100 мл Dakine x Hydrapak 3 D lumbar резервоарот w/ брз disconnect.Висок проток Blaster залак вентил w/shut-off и магнетни црево клип.Посебен товар и хидратација прегради.Air Lite Суспензија backpanel.Внатрешни ebike резервна батерија систем за складирање.Дише ергономски рамо ремени w/ очила за сонце брзо скривам.Поместена, руно очила за сонце/телефон џеб.Zippered hipbelt џеб.Внатрешни организатор џебови.Предлагачот 14 L ги исполнува сите ваши планински велосипед ранец потреби од хидратација на заштита во дише дизајн.Останете хидрирани на движи со 3-литарски Hydrapak резервоарот, кој се наоѓа на lumbar за понизок центар на гравитација, со висок проток залак вентил.Останете кул и удобна благодарение на воздушна суспензија на задниот панел и дише ергономски рамо ремени.Главната џеб има дополнителни слоеви, додека предниот џеб карактеристики организирана дом за сите ваши алатки, замена на делови и потреби.Дополнителни функции вклучуваат ' рбет заштита компатибилност, надворешен носат шлем, плус deployable оклоп носат ремени.

Особините