.

Yuracan Прашка Торба Свитлива Прашка Ранец Рамо Патување Пешачење Градите Пакет Крстот Тело Кеси За Жени Мажи Едноставно Mordern

Yuracan Прашка Торба Свитлива Прашка Ранец Рамо Патување Пешачење Градите Пакет Крстот Тело Кеси За Жени Мажи Едноставно

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Големина : 8.3x12x2.5 Инчи.Високо-Квалитетни Материјали : Имитира Најлон Ултра-Лесни И Меки Материјали, Намалување На Товарот На Рамениците, Вода-Отвратителен Полиестер Ткаенини, Прави Да Се Чувствувате Поудобно Кога Патувате.Лесно Складирање : Телото Е Лесен И Количка.Главната Патент Џеб Лесно Може Да Се Стави Ipad Mini, Книги, Некои Облека И Лични Материјали, Итн., И Мал Три-Димензионални Џеб Во Внатрешноста Може Да Се Сместат Вредности Како Што Се Мобилен Телефон Паричници Или Продавница Целиот Градите Кога Не Е Во Употреба Торба Со Zippered Џеб Од Надвор.Прилагодливи Рамо, Рака : Мазна И Носат-Отпорни На Рамо, Рака Со Две D Токи На Лево И Десно Назад.Можете Да Изберете Да Го Носат На Лево Или Десно Според Вашата Желба За Ублажување На Рамо Притисок.Мулти-Цел Ранец : Тоа Може Да Се Користи Како Градите Торба, Гласник Торба, Патна Торба, Слободно Торба Или Торба, Совршено Ослободување На Вашите Раце, Погоден За Шопинг, За Статистика, Слободно Време За Патување, Mountaineering, Велосипедизам И Други Прилики.Мулти-Цел Свитлива Backpack This Ранец Има Минималистички Дизајн И Лесно Може Да Се Здипли Во Дланката-Со Големина На Кутија, Поставени Насекаде И Ќе Не Однесе До Space There Се Две D Токи На Левата И Десната Страна На Грбот.Можете Да Се Префрлите Лево И Десно Во Зависност Од Вашите Сопствени Преференции За Да Го Забави Користење На Истиот Рамо За Долго Време.Ултра-Светлина И Ултра-Меки Материјали Дизајн Го Прави Овој Ранец Повеќе Погоден За Носење Околу Отколку Гломазна Ранци.Дизајнот На Овој Ранец Е Многу Практичен И Овозможува Добра Услуга За Нашите Клиенти Во Текот На Работата Или Пешачење Патувања.Ако Ранец Е Валкано, Ние Ви Препорачуваме Да Се Мијат Со Рака, Наместо На Белење Тоа.На Крај, Ви Посакувам На Повеќето Задоволително Ранец, Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Да Се Чувствуваат Слободни Да Не Контактирате За Да Ги Реши.

Особините