.

ANINILY Ранец За Девојки, Симпатична Куче Ранец Колеџ Кеси Жените Торба Daypack Bookbags Патна Торба

ANINILY Ранец За Девојки, Симпатична Куче Ранец Колеџ Кеси Жените Торба Daypack Bookbags Патна Торба

DEN 1387.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Направени од издржлив полиестер и кожа, all-inclusive, убава и практична.Големина : 12.6 x 5 x 14.8 инчи (L x W x H).Stucture : 1 Главната преграда со двојно-патент затворање, 2 странични џебови, 1 пред zip џеб,4 мали прегради и 1 zip џеб внатре.Прилики : секојдневна употреба, ден-патувања, патува, пешачење, кампување, училиште.Овој повик торба со бои и стил дека може да се одразат на вашата личност ќе се фати сите очи.Тоа е, мора да имате персонализирана торба дека ќе се нагоре ниво на вашиот стил.

Особините