.

Гери Компресира Packable Ранец, Црна и Fizz

Гери Компресира Packable Ранец, Црна и Fizz

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

4 екстериер zip џебови. 6 D-прстени за прикачување на опрема. 4 страна мрежа џебови.Лесно поместена рамо ремени.Внатрешни работи zip оддел и велкро џеб.Гери packable ранец е изграден за погодност на ultralight патување, тоа е направени од издржлив Полиестер Ripstop.Ранец нуди пространа 20 литри на стока за складирање, и кога тоа не е потребно, можете да го работи тоа долу во помали од пред zip џебови.

Особините