.

ROGERDAJ Планините USB Ранец,Момче Девојки Жени Мажи Возрасни Колеџ Патна Торба Ранци со Двете страни Џеб,Повеќенаменски Bookbag Стилски Симпатична, Прилагодлив Рамо Ремен

ROGERDAJ Планините USB Ранец,Момче Девојки Жени Мажи Возрасни Колеџ Патна Торба Ранци со Двете страни Џеб,Повеќенаменски

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Материјали : Пешачење Ранец Е Направен Од Високо Водоотпорен Најлон Ткаенина, Добро Направени Во Ткаени И Отпорно На Гребење Кои Се Даваат Сила И Долго-Траен Перформанси Со Минимална Тежина.Usb Порта Дизајн : Со Вграден Usb Конектор Надвор И Изградена Во Полнење Кабел Внатре,Овој Usb Ранец Ви Нуди Лесен Начин Да Го Полните Телефонот Додека Пешачите.Ергономски Дизајн : Рамо Ремени И Поместена Дише Задниот Панел Може Да Се Заштити Вашиот ' Рбетниот Столб И За Да Се Олесни Рамо Оптоварување, Многу Погодна За Сите Корисници.Функција : Практичен Подароци И Подароци Кои Можете Да Им Даде На Вашиот Пријател Семејство,Тие Ќе Бидат Многу Среќни.Купување На Белешки : Вистинската Боја На Ранец Можеби Различни Од Сликата Се Прикажани Поради Различни Екранот На Екранот Или Како Одраз На Светлината Кога Снимање.Ве Молиме Контактирајте Со Нас Преку Е-Маил.Вие Не Мора Да се Грижите За Пакување До Кога Ќе Одам На Викенд Пикник Или Кампување Патување.1-2cm Грешка На Мерење Е Разумен Спектар Поради Различни Measurment Методи.

Особините