.

Ранец Гроздобер Пејзаж Bookbag за Тинејџерите Колеџ Daypack

Ранец Гроздобер Пејзаж Bookbag за Тинејџерите Колеџ Daypack

DEN 695.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Материјал : Twill, нето торба, ткаени торба.Тежина : 0.4 кг.Големина на : 11.5x8x16in.Вграден-во 4 прегради за складирање и два надворешни странични џебови направете го тоа лесно да го решите и чување на предмети.Ранец е доволно голем да се одржи на 14-инчен лаптоп.На проширува и задебелена рамо ремени се прилагодливи, и повеќе слоеви на материјал за да се ослободат за да го намалите стресот.Сметководствената се справи со е силна и ќе не е лесно да се скрши, помагајќи ти да се намали товарот на твоите раце.Различни модели се испечатени на секој агол од ранец, а за печатење на ранец може да се види на 360 °, која е многу модерен и око-фаќање.Оваа симпатична ранец е совршен за луѓе од сите возрасти.Тоа може да биде училиште торба или туристички ранец.Материјал : Twill,нето торба, ткаени торба.Големина на : 11.5x8x16in.Тежина : 0.4 кг.Карактеристики : Високо-Квалитетни Материјали,Меки и Удобни : Овој ранец е направен од twill,која е абразија-отпорни, мека и издржливи.Голем Капацитет : ранец има главната капацитет на кеса што може да се одржи 14-инчни лаптопи, книги, канцелариски материјал, A4 списанија, Падовите, козметички торби, паричници, итн.Вграден-во четири складирање кеси може да се користи за чување на мобилен телефон очила и други категории за да се спречи да биде уништен.Од двете страни на ранец, можете да поставите кригла, чадор,итн.Добрата реализација на класифицирани чување на предмети.Компресија-Отпорни на Рамо, Рака : Прилагодлив дебели рамо, рака дизајн, мулти-слој материјал за ублажување на притисокот.Compressive, дише, шок-апсорбирање.Сметководствената рачка на ранец е исто така се проширува и задебелена,кои можат да го издржат притисокот и да помогне да се намали товарот на твоите раце.Не грижете се за кршење лесно.За Публиката : ранец е уникатен сите-print дизајнот е едноставен и елегантен и разноврсна, која е многу погодна за луѓе од различни возрасти, без оглед на тоа дали е возрасен или дете.Тоа е особено погоден како училиште торба, туристички ранец или дневен одмор ранец.Чистење Совет : Мијте ги со рака во ладна вода, да се избегне машина за перење и употреба на хемиски реагенси.Answer : ___________________________ Note : димензии се за повикување само.Поради различни мерни методи, било грешка на 1-3cm е разумен избор.По-Продажбата на Гаранција : Desheze е посветена на обезбедување на клиенти со највисок квалитет на производи и услуги.Ако не сте задоволни од производот што сте го купиле,имаме безусловна поддршка за замена или рефундирање на, ве молиме да бидат сигурни да се купи.

Особините