.

ILEEY Жените Двојна Намена Ранец, Тигар Мачка CrossBody Торба Мини Ранец

ILEEY Жените Двојна Намена Ранец, Тигар Мачка CrossBody Торба Мини Ранец

DEN 1737.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Издржлив Материјал】 : Twill крпа,полиестер обвивка,патент затворање. 【Димензии】 : 11.5 * 4.5 * 13 инч/ 29.2 * 11.4 * 33 CM. 【Прилагодливи】:Прилагодливи рамо, рака, Во наредени ранец, се вклопуваат во главната преграда e.г.таблет КОМПЈУТЕР или еден А4 датотека папка или 16 K списание. 【Мулти-Функција】:мода и стилски торба е многу елегантен и погоден за многу прилики, како и шопинг, ресторан, екскурзија, училиште, на работа и патување итн, можете да ја користите оваа торба како ранец или crossboday торба(двојно рамо или една торба. 【100% Апсолутна Гаранција за квалитет】 : Ние нудиме најдобар и брзо по-продажба на услуги.Стил : женска торба Ткаенина текстура : СТП Обвивка материјал : полиестер Торба форми : плоштадот вертикална дел Отворете го поклопецот начин : Патент Популарни елементи : печатење на Внатрешната структура на кеса : главни и документ за замрзнување Димензии : должина 29*ширина 11.4* висина 33(CM) Карактеристики : 1. Мека, Издржлив,Лесен и погоден за носене квалитет на ткаенина, мазна рака-чувствуваат, погодна за жени како моден неврзан Ден пакет. 2. Висок квалитет на метал патент 3. Прилагодливи рака дизајн 4 Мулти-џебови дизајн, лесно да се организира предмети 5.Убав подарок избор за вашите пријатели или членови од семејството со Топли Совети : 1.Ве Молиме Проверете Ја Големината Детал Внимателно Пред Да Ги Купите. 2.Објектите Се Мери од Страна на Страна,Ќе има Мало Отстапување. 3.Ве молиме љубезно ве молиме да знаат дека на ранец може да се појави малку поинаква, бидејќи на различни screen display settings.

Особините