.

adidas Унисекс Класичен 3S 4 Ранец, Црна/Sonic Аква Сино/Шок Розова, Една Големина

adidas Унисекс Класичен 3S 4 Ранец, Црна/Sonic Аква Сино/Шок Розова, Една Големина

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Овој производ е направен со рециклираната содржина како дел од нашата амбиција за да го завршите пластичен отпад.Доживотна гаранција.Избрише-можност материјал за лесно место за чистење со сапун и вода. 3-ленти брендирање на страна шише за вода џебови.Голем front patch џеб со многу простор за вашиот помали работи.Наслов на училиште или преземање на патување, овој adidas ранец ви се опфатени.компјутер ракав внатре во главната преграда го прави посветен простор за вашиот лаптоп.zip џеб обезбедува вашиот телефон и други медиумски уреди.на поместена рамо ремени и задниот панел се направи за удобно носење.

Особините