.

Ранец за Деца на возраст Момчиња Девојчиња Туристички Ранец Водоотпорен Ретро Брод Деца Торба со Странични Џебови

Ранец за Деца на возраст Момчиња Девојчиња Туристички Ранец Водоотпорен Ретро Брод Деца Торба со Странични Џебови

DEN 575.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Материјал : се Направени од издржлив и практични висок квалитет отпорен на Вода Полиестер.Преубава, симпатична ранци, совршен за децата кои одат надвор за пешачење, патување.Лесно да се Организираат децата Во предучилишните ранец карактеристики лесно да се отвори и затвори патент ознаки, главната zippered џеб, два страна џеб за вода и чадор, Тоа е на најефикасен и разиграно дизајнирана колекција наоколу.Мазна патенти за мали деца да се отвораат и затвораат лесно.Повод : Нашата ранец е совршен за младите тинејџери, девојки, дете, тинејџерите.Мултифункционален за надворешна употреба, спорт, кампување, планинарење патување, патување, пикник и др.Голем Капацитет : Една пространа главната преграда со компјутер замрзнување и 2 џебови внатре.Два странични џебови.Доволно голем за да ги носите вашите деца е потребно да се работи.Големина на : 26.6x20x42cm/10.5x8x16.5, Тежина : 443g.Материјал : Полиестер.Категорија : Децата ранец.Димензија : 26.6x20x42cm/10.5x8x16.5 во Затворање : Патент Затворање.ФУНКЦИЈА 1. Проширување со Еластична Страна Џеб : високо еластична за полесно за прицврстување.Може да поставите чадор и шишиња со вода. 2. Патент Затворање : Мазна здрав Патентите за подобри перформанси. 3. Рамо, Рака : Прилагодлив поместена рамо, рака, порака на вашиот притисок, штити грбот и рамото.

Особините