.

Персоналните Сина Dreamcatcher Ранец Симпатична Книга Торба

Персоналните Сина Dreamcatcher Ранец Симпатична Книга Торба

DEN 479.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Ранец главен материјал : 600 D Полиестер; Врвен квалитет мек материјал; отпорни на Дамки.Големина : 42(H) X28(L) X14(W)cm Затворање тип на : слободен Мазна Патент.Една од главните џеб со два страна retractile мрежа џебови : Стави Шише/Toy/Чадор/Book/Молив Торба.Прилагодливи широк рамо, рака за вас, носат рачка на врвот.Живописни 3 D дизајн око-фаќање на моделот : прекрасна маче, куче животинско персоналните печатени ден пакет.Specifications Size : 42(H) X28(L) X14(W)cm, тоа е 16 инчи торба.Совршена големина Тежина : 400g The ранец е погоден за секоја возраст group Product Feature Padded назад и ленти : да те Направи удобно да се кандидира или прошетка за целосна day Cute 3 D Животинско печатени дизајн : Уникатен Модерни Елементи направи да изгледаат различно од rest The Ранец е Издржлив и лесен за clean Tips1.Ве молиме прифатете го мало боја разликата се должи на вашиот компјутерски екран и light2.Ако има некој проблем, откако ќе ја добиете вашата цел.Ве молиме контактирајте со нас на прво место.ние сме среќни да ви помогнат.

Особините