.

Ранец Серија Торба, Мултифункционални Ранец, Работа, Патување, Забава Мачка Астронаут Или Книга Торба Со Шише Торба

Ранец Серија Торба, Мултифункционални Ранец, Работа, Патување, Забава Мачка Астронаут Или Книга Торба Со Шише Торба

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Материјал Опис Забава Мачка Астронаут Еколошки Лесни Супер Полиестер Платно И Мазна Патент.Високо-Квалитетни Материјали Направи Да Се Чувствуваат Удобно Кога Се Носи.Празна Торба Стои Исправено И На Пакувањето, Видот Е Ригидно.Производ Перформанси Ергономски Дизајн : На Прилагодливи Рамо Ремени И Назад Се Полни Со Перници За Да Се Обезбеди Удобност, Да Обезбеди Cushioned Амортизирање Заштита За Лап-Топ Компјутери Или Таблети, И Заштита На Вашиот Назад Кога Ќе Го Носат Тешки Предмети.Нема Повеќе Непријатно Чувство Во Рамениците.Применливи Сценарија Мултифункционален Ранец : Стилски Печатени Ранец Е Одличен Ранец За Секојдневниот Живот.Лесен И Пренослив, Погоден За На Училиште, На Работа, Викенд Одмор, Патување, Пешачење, Кампување, Лов, Пешачење, Велосипедизам И Други Активности На Отворено.Јас Сум исто Така Одличен Подарок За денот на Благодарноста, Божиќ, Роденден, Денот на Вљубените На Вашите Најдобри Пријатели, Пријатели, Семејство, Соученици, Итн.Додатоци Структура Голем Капацитет : 1 Главната Преграда Внатре, 4 Мали Внатрешни Џебови, Погоден За Вашиот Лаптоп, Ipad, Полнач, Книги, Облека, Овошје, Паричници, Молив Случаи, Паричници, Учебници, Тетратки И Др.Се направи Со Цел .2 X Страна Мрежа Џебови.Прилагодлив.Погоден За Вашиот Чадор, Шише За Вода И Сок Кутија. 1 Пред Патент Џеб, Погоден За Вашиот Копчињата, Мобилни Телефони, Мали Салфетки, Пенкала И Некои Мали Нешта, Или Други Основното Училиште Резерви.Посебна Забелешка Оваа Големина На Податоци Е Нормална Последица На Различни Мерни Методи.Грешката Е Во 1-3cm.Оваа Практична Торба Комбинира Чисти Линии И Класични Детали.Забава Мачка Астронаут Тоа, Има Пространа Главната Преграда За Книги И Поголеми Предмети, Голем Patch Џеб И Два Странични Џебови На Предната Страна.Вграден Компјутер Школка За Да Се Заштити Електронската Опрема.

Особините