.

Прашка Ранец Hummingbirds Црвениот Цвет Hibiscus Прашка Торба Crossbody Торба Патување Пешачење Градите Торба Daypack

Прашка Ранец Hummingbirds Црвениот Цвет Hibiscus Прашка Торба Crossbody Торба Патување Пешачење Градите Торба Daypack

DEN 647.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Прашка Ранец Големина - 15.25" X 3.25" X 7.5".Мала Големина И Голем Капацитет.Направени Од Издржлив Полиестер Ткаенини.Ергономски Дизајн - Прашка Торба Со Прилагодливи Поместена Рака, Здрав Тока Јадица На Дно, Која Може Да Ги Исполни Вашите Десно Или Лево Носи Навика.Тоа Е Утеха За Рамото, Грбот, Градите.Можете Да Ги Користите Во Текот На Целиот Ден Долго Без Уморни.Практичен Дизајн - На Предната Страна Чудни Патент Џеб, Го Прави Лесно Да Се Носат Моќ Банка.Главната Патент Торба Е Удобен За Носење На Мобилни Телефони, Таблети, Дневни Потреби, Итн.Џебовите На Двете Страни Се Погодни За Чување На Лицето Ткива, Очила За Сонце, Итн.Мултифункционален Кеси - Може Да Се Користи Како Прашка Ранец, Crossbody Торба, Торба, Прашка Пак, Градите Торба, Патна Торба, Ранец Чанта, Прашка Чанта, Пешачење Торба, Работа Или Бизнис Торба, Погоден За Канцеларија, Отворено, Деловни И Други Прилики.Неопходен Мини Ранец За Вашите Потреби.Најдобрите Подароци - Овој Една Торба Совршено Се Вклопуваат За Мажи, Момчиња, Жените, Децата И Тинејџерите.Тоа Е Одличен Подарок За Него, Маж, Син, Пријатели, Schoolmate, Внук, Сопруга, Нејзината Ќерка.Прашка Торба Големина : 15.3 X 3.3 X 7.5 Инчен (Должина X Ширина X Висина)Ова Патување Пешачење Daypack Е Направен Од Високо-Квалитет Полиестер Влакна, Трајни И Дише, Погоден За Мажите И Жените.Прашка Торба Е Поместена Рамо Ремени За Да Се Осигура Дека Вие Сте Удобно, Дури И Ако Носиш Ранец Во Текот На Целиот Ден.Патент Затворање Дизајн,Прилагодлив На Рака Со Здрав Кука На Два Начини На Носење (Лево Или Десно).Кој Е Ергономски Дизајн, Оваа Прашка Ранец Е Поудобно Да Tote Околу Од Тежок Ранец Дека Вирус На Вашето Тело.Ако Сакате Да Патуваат, Природа Или Да Се Искачи Планините, Можете Да Се Донесе Нашите Лесни Ранец.Овој Ранец Може Да Се Одржи На Сите На Вашите Лични Предмети И Нешта.Повеќенаменски Daypack : Ова Crossbody Торба Совршен За Активности На Отворено И Спорт, На Пример : Пешачење, Патување, Кампување, Качување, Велосипедизам, Музички Фестивал, Ритла, Пикник, Риболов, Фитнес Центар, Тренингот, Трчање, Џогирање, Прошетка, Шопинг, Парк, Одмор, Ден Патувањето, Датум И Секојдневна Употреба.Answer : ___________________________ Note : Нормален Обичен Логистика Време На Испорака Е Од 7 До 20 Дена, За Време На Епидемија.

Особините