.

Велосипедот Масло Игла Маслиново Главата во Собата, 10 Компјутери Нерѓосувачки Челик Велосипед Маслиново Главата и 10 Компјутери Игла Велосипед Хидраулични Диск Ко

Велосипедот Масло Игла Маслиново Главата во Собата, 10 Компјутери Нерѓосувачки Челик Велосипед Маслиново Главата и 10 Компјутери

DEN 2059.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Едноставна Операција : Светлина и компактен, лесен за ракување, брз и лесен за инсталација и истовар, и лесен за употреба.Широка Примена Опсег : маслиново масло игла за планински велосипеди е компатибилен со M615/M675/T750/M785/M985/M7000/M8000/M9000. Нерѓосувачки Челик Материјал : Велосипед масло игла маслиново главата во собата е направен од високо-квалитетни нерѓосувачки челик материјал, со сигурен перформанси, набитост и издржливост, и долг животен век.Погодно да се Носат со : масло игла се мали и преносливо, дозволувајќи им на масло да се капе да било агол, заштеда на време и напор.Компатибилен со : возење Велосипед масло игла маслиново главата е многу погодна за BH90 систем, компатибилен со Deore SLX XT XTR.

Особините