.

Куче Храна Загатка Фидер Играчки, Пет Лекување на Издавање Бавно Внесувач, Куче Третираат Фармацевт со 4 Врти Шишиња, Куче Загатка Играчки за Кученце Мали, Средни и ?

Куче Храна Загатка Фидер Играчки, Пет Лекување на Издавање Бавно Внесувач, Куче Третираат Фармацевт со 4 Врти Шишиња, Куче

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Прилагодливи Загатка Фидер】 : Нашата храна за миленичиња загатка фидер за играчки има 4 врти шишиња, која може да содржи храна за миленичиња или ужина.Висина на фидер можат да бидат прилагодливи во три брзини, кој може да се прилагодат на домашни миленици од различни големини и се во согласност со нивните навики за јадење. 【Бавно и Интересни Фидер】 : Користењето на ова домашно милениче фидер може да направи миленичиња е јадење процес стане многу интересна работа.Во исто време, тоа може ефикасно да се намали домашно милениче е јадењето на брзина, и да јаде додека вежбате, што е од корист на домашни миленичиња е физичко и ментално здравје. 【Вежба домашно Милениче Интелигенција】 : Ова домашно милениче внесувач е исто така добар интерактивна играчки за миленичиња.Може да се стави некои посебни облик закуски во шишиња(на пример, стави catnip внатрешноста на bottlesfor вашите мачки), нека миленичиња предизвик да се тресат од закуски.Тоа може да се вежба на домашно милениче интелигенција и да се ублажат напнатоста на домашни миленици, кога тие се сами. 【Стабилна Структура и Лесно да се Инсталира】 : главната структура на производот е направен од бамбус, а инсталацијата е многу едноставна.На бамбус делови се поврзани со завртки, тоа може да се состави од затегнување на шрафови (не се завртки во пакетот).На готовиот база е Ж-облик и структура е стабилна. 【Здрав Ротирачки Шише】 : Кога постои храна или ужинки во врти шише, домашни миленици секогаш ќе биде во искушение да се залак на се врти шише директно.Нашите врти шише е многу тесна, и шише капаче може да се зезнав цврсто, кој не се плаши од животинско гризнувања. 【Производи Детали】Внимателен Услуга : Ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме ги споделите со нас, ние ќе го реши проблемот во рок од 24 часа.

Особините