.

Бела Браун (1B+4) Клип во Косата Екстензии - Мешавина од Природни Црна (1B) и Чоколадо Браун (4) - Remy Човечка Коса од Estelle е Тајна, 22 Права Коса, Пијано Мешавина

Бела Браун (1B+4) Клип во Косата Екстензии - Мешавина од Природни Црна (1B) и Чоколадо Браун (4) - Remy Човечка Коса

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Бела Браун Пијано Копче е прекрасна комбинација Природни Црна (1 B) со Чоколадо Браун (4).Тројно wefted парчиња и двојно влечени за коса екстензии.Достапни во 16-Инчно (120g), 20-Инчни (180g), и 22-Инчен (260g). 100% REMY Човечка Коса.Веднаш Додадете волумен & должината на вашата коса.Безбедно да се користи со Сите Стил, Топли Tools.Мешавина на Природна Црна (1 B) и Чоколадо Браун (4) Estelle е Тајна Бела Браун клип во косата екстензии нудат лесен начин да се создаде твојот сон изгледа сега.Изберете од 16-инчни, 20-инчни, и 22-инчен опции за да додадете прекрасен должина и јачина на звук во неодоливо кафена црна комбинација од 100% Remy коса.Комбинирање на топло црвени нијанси Чоколадо Браун со Природни Црна, Бела Браун е богат, темна сенка.Estelle е Тајна коса екстензии функција мулти-тон на боја за прилагодување на технологијата.Ова создава лесна смеса дури и ако вашиот сопствен коса е малку поинаква сенка од Бела Браун.Тие нудат совршено решение дали вашиот сопствен коса е тенка, нормална или екстра дебели.Нашите клип во систем е многу лесен за употреба, дури и ако се обидуваат коса екстензии за прв пат.Држи вашиот екстензии цврсто и дискретно во место, додека вие сакате да ги извади.Дизајниран со Стил и Love Bella Браун клип во косата екстензии се направени од само на најдобар квалитет на Remy човечка коса и има прекрасна изгледа дека е едноставно невозможно ефективно да ги имитираат.Направена со користење на избраните насоки за нивните супериорни карактеристики – дури и дебелина од врвот на совет и целосна, усогласена cuticle.Ова ни овозможува да се создаде коса екстензии кои се најубаво мека и свиленкаста и отпорни на заплитане.Може да го украсите вашиот Бела Кафеава коса екстензии сепак, ве молиме, дури и со користење на вашиот straighteners, удар-фен или други топли tools.Да се задржи вашата човечка коса екстензии во одлична состојба, ние предлагаме за перење на секои 7 недели или кога производот build-up е евидентно.Детални грижи инструкциите за вашиот Remy клип во косата парчиња се предвидени со купувањето.Многу Estelle е Тајна клиенти уживаат во нивната екстензии за една година или повеќе, со правилно одржување.Estelle е Тајна Clip-за во Коса Екстензии природно се вклопуваат со вашата коса.

Особините