.

Про Одберете Пластични Кочница-Брзо Куче Бавно Фидер Сад

Про Одберете Пластични Кочница-Брзо Куче Бавно Фидер Сад

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Среден– 5 чаши.Помага во намалување на ризикот од Појава на Dilatation-Volvulus (GDV или "Нередот').Побавно јадење, го прави на животните чувствуваат повеќе целосна и го намалува случаи на "ре-јадење'.Ветеринар тестирани и се препорачува.Работи со kibble или конзервирана храна.Елегантен, не-совет форма, urable, машина за миење садови безбедно пластика.

Особините