.

DGFDS Возен Висина Прилагодливи Ротирачка Столица со Поддршка Рамка Barbershop Фризерски Круг Салон Стол Убавина Столче 360° Ротација на Тркала (Боја : Сива боја)

DGFDS Возен Висина Прилагодливи Ротирачка Столица со Поддршка Рамка Barbershop Фризерски Круг Салон Стол Убавина Столче

DEN 5790.24

Износот
Во форма достапна за нарачката

► Висина Прилагодливи - Седиште Висина Може да Се Прилагоди од 45-58cm со Гас Лифт Механизам Кој Може да ги исполни Вашите Различни Потреби. ► Трајни и Стабилни : Седиште Перница е Направен на СТП Кожа,со силна отпорност на абење, затегнувачка, цврстина, и вода доказ функции, лесно да се чисти и одржува. ► Тркалање Столче со Корен Одмор—Модерен Дизајн за Дома Контра Островот Употреба, идеален за Работа Дома Тетоважа Масажа на Лицето Продавница за Медицински Спа Салон. ► Лесно Мобилност - Мазна Валање, плови efforlessly на сите видови подот кога sup за работа област или дома.Лесно Собранието,Собранието заврши во 5 минути,Држи до : 150 кг. ► Висока Стабилност - на дното на зглобот столче стол одговара на casters тесно да се направи стол постабилна.Нашите канцелариски столови користиме високо квалитетни молчи casters, на различни катови, како што се крпа тепих, дрвени подови и камените подови.Спецификација : Име на Производ : Златна Ротирачки Берберот Stool Material : Носат-отпорни, платно, метал од не ' рѓосувачки челик, метални железо, other Range на пораст или пад : околу 45-58 CMRotation агол : 360° rotation Process : прирачник за заварување, висока температура electroplating Applicable места : бербер, спална соба, дневна соба, ноктите салон, трпезарија, other Package Листа : 1* chair Feature : изметот височина е целосно прилагодливи и го задржува клиенти на дофат додека во седечка положба.Изметот е удобно, атрактивен и практичен.Оваа столица е исто така погоден за салони за коса, убавина parlour, tattoo студио и многу more Smooth возен casters тркала.360 степени вртливата за оптимален агол, без да се движат на столица.

Особините

Product Name:
Golden Rotating Barber Stool
Material:
Wear-resistant fabric, metal stainless steel, metal iron, other
Range of rise or fall:
about 45-58CM
Rotation angle:
360° rotation
Process:
manual welding, high temperature electroplating
Applicable places:
barber shop, bedroom, living room, nail salon, dining room, other
Package List:
1* chair
Feature:
The stool's height is fully adjustable and keeps the clients within reach while in a sitting position. :
The stool is comfortable, attractive and practical. This stool is also suitable for hair salons, beauty parlour, tattoo studios and many more :
Smooth rolling casters wheels. :
360 degrees swivel for optimal angle without moving the stool. :