.

FastUU Балкон Нето, Анти Капка Скалило Нето Времето Отпор Полиестер за Дома на Тераса

FastUU Балкон Нето, Анти Капка Скалило Нето Времето Отпор Полиестер за Дома на Тераса

DEN 288.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ШИРОК СПЕКТАР НА ПРИМЕНА Погоден за повеќето огради, скалило огради или балкони, и инсталацијата метод е едноставен, која може да додадете безбедноста на вашето семејство живот.КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИ Направени од издржлив полиестер, отпорни на абење и временските отпорни, може да се користи за долго време, не е лесно да се скрши, и овозможува најдобра заштита за вашите деца.УРЕДОТ за ЗАШТИТА Тој да може ефективно да се заштити бебето од опасноста од отворен скалите и балконски огради, овозможувајќи му на вашето бебе да се игра слободно дома.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН исто така Можете да комбинирате на нето-за да добиете повеќе должина или двојно на тоа да се вклопи во вашиот оградата, со што на нето-инсталација повеќе уредни и одговара.ЕФИКАСНОТО ДИЗАЈН може да ги спречат младите деца и домашни миленици од држејќи се надвор од оградата, и веќе не може да ги споделите играчки или други објекти падне преку оградата.Функција : 1. УРЕДОТ за ЗАШТИТА Тој да може ефективно да се заштити бебето од опасноста од отворен скалите и балконски огради, овозможувајќи му на вашето бебе да се игра слободно дома.2. ЕФИКАСНОТО ДИЗАЈН може да ги спречат младите деца и домашни миленици од држејќи се надвор од оградата, и веќе не може да ги споделите играчки или други објекти падне преку оградата.3. МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН исто така Можете да комбинирате на нето-за да добиете повеќе должина или двојно на тоа да се вклопи во вашиот оградата, со што на нето-инсталација повеќе уредни и одговара.4. КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИ Направени од издржлив полиестер, отпорни на абење и временските отпорни, може да се користи за долго време, не е лесно да се скрши, и овозможува најдобра заштита за вашите деца.5. ШИРОК СПЕКТАР НА ПРИМЕНА Погоден за повеќето огради, скалило огради или балкони, и инсталацијата метод е едноставен, која може да додадете безбедноста на вашето семејство живот.Спецификација : Предмет Тип : Безбедност Net Material : Polyester Weight : Прибл. 327g / 11.5 oz Product Големина : Прибл. 300x76cm / 118.1x29.9in Application : Тоа е погоден за повеќето огради, скалило огради или балкони.Игран : Лесно да се Инсталира Пакетот Листа : 1 x Безбедност Net15 x Кабел Tie25 x Вратоврска Јаже.

Особините

Item Type:
Safety Net
Material:
Polyester
Weight:
Approx. 327g / 11.5oz
Product Size:
Approx. 300x76cm / 118.1x29.9in
Application:
It is suitable for most railings, stair railings or balconies.
Feature:
Easy to Install
Package List:
1 x Safety Net :
15 x Cable Tie :
25 x Tie Rope :