.

Winnes IP67 Водоотпорен Bluetooth Smart часовник 24-Час Автоматско отчукувањата на Срцето Крвен Притисок Следење Спортски Хривнија Круг Екран на Допир за Спиење Smart Хривнија Ре

Winnes IP67 Водоотпорен Bluetooth Smart часовник 24-Час Автоматско отчукувањата на Срцето Крвен Притисок Следење Спортски

DEN 1511.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

Внесете го фитнес режим Долго притиснете го екранот за да се започне движење, wristband автоматски ќе се идентификува што е она што вид на простор, а потоа се пресмета вредноста.Pefect Дизајн : Појас појас замена,повеќе chioce.5 G Појас тежина : 129 G Пакет се Вклучени : 1 * smart watch 1 * полнење кабел 1 * упатство.Мулти-се користи : времето на Мирување е 40 дена, на нормална употреба на 7 дена,IP67-ниво водоотпорен, спиење мониторинг, подигање на раката светол екран, музички плеер далечинско камера, во потрага за мобилни телефони, аларм, sedentary потсетам.0 Стан Барања : Поддршка i OS8.95-инчен голем екран, лево и десно лизгачки допир страница флип, на следна страница за да го вклучите слободно, но исто така да додадете повеќе на традиционалните физички копчиња, дозволувајќи им на повеќе флексибилни и едноставна операција.Отчукувањата на срцето : употреба на оригиналната фаза отчукувањата на срцето, повисока точност, без разлика дали тоа е медитација или вежба, точноста е да се спореди со професионална отчукувањата на срцето зона.Отчукувањата на срцето аномалија потсетување : вклучување на срцето аларм switch на телефон, да го поставите максималниот пулс на срцето вредност, за време на вежбање, ако срцето надминува претходно максималниот пулс на срцето, на хривнија ќе вибрираат за да ве потсети.PLS ЗАБЕЛЕШКА : Pls се поврзете на мобилен телефон и да се види преку Bluetooth.Огледало со висока цврстина стакло,0. 24-час автоматско отчукувањата на срцето крвен притисок мониторинг & Автоматски да се идентификуваат различни спортски начини : АПЛИКАЦИЈА со отворен автоматско откривање функција, нараквица ќе се мери секој половина час на крвниот притисок и отчукувањата на срцето вредности, може да се провери историјата на отчукувањата на срцето и крвниот притисок.Притисни информации : Да социјална информации, нараквица ќе можете брзо да се тресат, и да покаже што платформа е за социјална информации, ако сакате да ги видите содржините, лизгајте го екранот може да биде повеќе загрижени за вашата приватност.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.4 погоре систем Водоотпорен ниво : IP67 Внатрешна периметар : максимална внатрешна периметар : 119 MM, минимум внатрешна периметар 113 MM Бирање големина : 7 MM дебели Батерија Тип : литиум Полимер батерија капацитет : 100m Ah Користење време : 7 дена за време на Мирување : долго чекање од 15 дена Јазици се поддржани : корејски, италијански, руски, Традиционално, германски, шпански, француски, Јапонски, романски врвка за околу рака големина : вкупната должина 240 MM, прилагодлива должина 164-216 MM Полнење метод : контакт за полнење Лента тежина : 152.

Особините