.

Indigi Универзална iOS и Андроид Екран на Допир SmartWatch и Телефон (вградената Камера - MP3 - Телефонски Известувања)

Indigi Универзална iOS и Андроид Екран на Допир SmartWatch и Телефон (вградената Камера - MP3 - Телефонски Известувања)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Универзално Компатибилни (i OS & Andorid) + Вграден-во Срцето Сензор + Pedometer + Спиење Монитор + Далечински Блендата.Bluetooth 4.0 Sync Smart Watch - Бирање и да Примате повици директно од се види себе со вграден МИКРОФОН и звучник.Напојува со MTK2052 Процесор , Bluetooth за Синхронизација, отчукувањата на Срцето Сензор, Pedometer, Спиење Мониторинг, Далечинско Камера Shutter и повеќе.Pedometer - штрек може да снима прошетка чекори кога и каде, да ги прикажете тековната прошетка далечина, масти и калории потрошувачка.Спиење Монитор - Носи тоа кога ќе спиење ќе ви помогне да се следи колку долго ќе спиеш и колку е добар вашиот сон е, што ве потсетува на подобрување на својата работа и распоредот спиење.Добар ноќи остатокот прави да се енергични и енергични цел ден.Вградената Камера (нови) Колор Екран на Допир за Време Дисплеј Повици (Одговор, на Крајот, Reject (отфрли) Caller ID Пораки Известувања Далечински Камера Shutter Музика Именик Вграден Микрофон & Говорник на Ѕвонење и Вибрациите Pedometer Аудио Плеер календар на настаните Аларм Мултимедијални Гласовен Снимач Калкулатор Спиење Монитор |.Bluetooth Dialer, Повик За Потсетување, Bluetooth Телефонски Повик.Bluetooth SMS / IM Порака Известени.Вграден-Во 2.0 MP Камера.Pedometer, Спиење Монитор, Sedentary Reminder (Потсетник).Календар (Synchronizable).GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz, Еден Микро SIM Card Bluetooth Dialer, Повик за Потсетување, Bluetooth Phone Calling Bluetooth SMS / IM Порака Notified1.56-инчен TFT LCD Екран на Допир 240*240 pixels Built-Во 2.0 ПРАТЕНИК Camera Pedometer, Спиење Монитор, Sedentary Reminder Calendar (Synchronizable).ПРОЦЕСОРОТ : MTK6260 A 533 MHz SIM Картичка : Еден Микро SIM Card External меморија : micro SD до 32gb Battery : 380 m Ah Talk Време : 3 Hours Standby Време : 180 Hours SMS : Поддршка (Андроид) USB Порта : Мини USB 5pin interface.By вметнување на отклучен GSM-2 G мрежа микро sim картичката во се види на уредот може да функционира како самостојна телефон.Обично ние ви препорачуваме клиенти купите отклучен Т-мобиле микро sim картички како некои оператори не се компатибилни со овој види, ве молиме бидете сигурни дека вашата micro sim-картичка натпревар на овие бендови : GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz, го Користите вашиот види за да остварувате телефонски повици, да праќате и примате SMS порака.

Особините