.

huiyuan Kw10 Дами Smart Watch Нараквица, Круг Екран од Нерѓосувачки Челик, од Менструалниот Период Сними, Срцето го Оценувате Откривање Сребро(steelbelt)

huiyuan Kw10 Дами Smart Watch Нараквица, Круг Екран од Нерѓосувачки Челик, од Менструалниот Период Сними, Срцето го Оценувате

DEN 959.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

IP68 водоотпорен : На затворен случај структура гарантира дека водоотпорен оценка достигне IP68, помагајќи ти да се лесно да се справат со животот и спортски сцени како што се миење на рацете, дожд, јавните, пливање, итн.Менструалниот период потсетување : да го предвиди и да се потсетам на менструалниот период, снимање на вашиот личен менструален циклус циклус и да се предвиди овулацијата период, интимно искуство.Материјал : се Користи нерѓосувачки челик материјал, одлична изработка.Случај и нараквица изработени од нерѓосувачки челик се ригидно, носат-отпорни, и издржливи.Спиење следење : Со следење на вашиот сон држење на телото, можете да ги следите вашиот сон време и спијат квалитет, се длабоко разбирање на длабок сон, светлината на спиење и будност, и исто така можете да научите за спиење историјата преку СТАН.Животот асистент : следење на секојдневните активности околу часовникот, временска прогноза, sedentary потсетување, bluetooth камера, аларм, а алармот на нови пораки во социјални апликации, важно информации е да не се пропушти, многу интимни мали функции, и да додадете на енергија за живот.Водоотпорен ниво : IP68 Screen големина : 1.04 inches Screen резолуција : 240*198 Product тежина : 120 Interface : USB 3.0 Рака големина : S (погоден за 135-150 mm отвор за обемот)Дополнителни функции : здравствен надзор, информации push, smart потсетување, спиење анализа, чекор пребројување на гласовите, социјална entertainment Menu јазик : Кинески/English Color Категорија : White Communication тип : нема card Screen материјал : TFTPacking листата : прирачник, магнетни полнење cable Wireless растојание : 5m и below Body меморија : 512 KB+64 KBBattery капацитет : 120m Ah Operation метод : touch Wristband материјал : не ' рѓосувачки steel Product големина на : 45*38*10.8 mm Compatible систем : целосно compatible Compatible платформа : ANDROIDFunction : отчукувањата на Срцето monitoring Wearing метод : врвката за на рака.

Особините