.

CA0042 Мозокот Кожа & Силикони Smart Watch Бенд Рака за Фосилни Mens Генералот 5E 5 4 Спорт, Хибридни Smartwatch HR Neutra, Collider, Женска Генералот 5 Големина (22mm)

CA0042 Мозокот Кожа & Силикони Smart Watch Бенд Рака за Фосилни Mens Генералот 5E 5 4 Спорт, Хибридни Smartwatch HR Neutra,

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% Сосема нов и висок квалитет на Фосилните Mens Генералот 5 E, Спорт, Генералот 4, Генералот 5, Хибридни Smartwatch HR Neutra, HR Collider, FB-01, Женска Генералот 5 Smartwatch Julianna HR Големина (22mm).Еко-пријателски меки силиконски core + надворешноста печатени графички стп кожа, како и со брановидна внатрешна силикони лице за подобро струење и Sweatproof.Не-токсични, алергија-бесплатно, дише и удобен за носење.Метал тока затворање за лесно облечен или полетување.Идеална види рака замена.CA0042 Мозокот Кожа & Силикони Smart Watch Бенд Рака За Фосилни Mens Генералот 5 E 5 4 Спорт, Хибридни Smartwatch HR Neutra, Collider, Женска Генералот 5 Големина (22mm)Пакет се вклучени : 1x Види Бенд (Види не се вклучуваат).

Особините