.

hhscute Smart Watch,Smart Watch за Деца 8-12 Деца Smart Watch Момчиња Паметни Часовници за Деца Паметни Часовници со Повик Подароци за тинејџерки (Розева)

hhscute Smart Watch,Smart Watch за Деца 8-12 Деца Smart Watch Момчиња Паметни Часовници за Деца Паметни Часовници со Повик

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Можете да го поставите алармот, и поддршка до три различни аларм часовниците.Можете да го поставите вклучите машината, да го наместите времето и циклус.Многу лесно да се работи за деца види : нема потреба да преземете апликации, нема потреба да се поврзете со мобилен телефон, сите функции се изградени во види, кој е многу лесен за децата да работат.Ова е одличен подарок за деца од 3-12. Поддржува до 10 групи на телефонски броеви за контакт.По внесување на број, можете директно бирање на телефонски со кликнување на соодветното слика (само 2 G GSM е поддржана, производот не содржи картичка).Оваа децата smart watch има 16 игри вграден во.Родителите може да се ограничи секојдневно се игра време, така што нивните деца може да се играат игри во разумен рок. [Камерата на детето зглоб] : Снимање на среќни моменти од семејството и снимање на детската невина насмевка на лицето.Едно-копче лесно снимање, изградена-во топ-ниво smart двојна камери.Дозволете им на децата да се чувствуваат повеќе да се забавуваат во слободно префрлување.

Особините