.

KUMI 1.69 Инчен Dual Криви Големиот Екран Smartwatch, со Температура Монитор, отчукувањата на Срцето, Крвта со Кислород Tracker, Водоотпорен Спорт Фитнес Smart Watch за Мажи Жени за iPhone

KUMI 1.69 Инчен Dual Криви Големиот Екран Smartwatch, со Температура Монитор, отчукувањата на Срцето, Крвта со Кислород

DEN 911.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

【СПИЕЊЕ TRACKER SMARTWATCHES】 : Прецизно снимање на ноќна информации, и да ги анализираат длабоко, светлина и буден сон податоци за да ви помогне да го прилагодите вашиот спиење навики.Се добие подобар квалитет на спиењето. 【Фитнес Тракер Види за Вашето Здравје】 : На KUMI Smart watch може точно да ги евиденција на крвта со кислород, отчукувањата на срцето.Можете да ги видите повеќе податоци за СТАН "Слава Фит".Со фитнес паметни часовници, можете да го знаете вашето тело се менува на подобро.Имајте предвид податоците не можат да се користат како медицински квалитетен тест. 【СЕКОЈДНЕВНО ACTITY СЛЕДЕЊЕ И ПОДДРШКА 19 СПОРТ РЕЖИМИ】 : Тоа може да снима калории потрошувачка, растојание, чекори и поддршка на 14 спорт начини кои сите песни на вашиот тренингот податоци за да ви помогне да бидете научно и да се постигне фитнес цели. 【ПОВИК Слава се Вклопуваат во апликацијата пазари Барањата на Уредот : IOS 9.0 или над; Андроид 4.4 или погоре. 1.За Android : . (1)Овозможуваат и на bluetooth и локација;. (2)Отворен СТАН и да се сврти кон "Уред" - страница, допрете "Одберете уред", и да се најде која mac адреса е иста како и од во се види.Одберете ја и АПЛИКАЦИЈАТА автоматски ќе се поврзе види. 2.За IOS : . (1)Вклучите Bluetooth;. (2)Отворен СТАН и да се сврти кон "Уред" - страница, допрете "Одберете уред", и да се најде која mac адреса е иста како и од во се види.Одберете ја и АПЛИКАЦИЈАТА автоматски ќе се поврзе види.Ако bluetooth спарување барање се појавува, одберете ok.На часовникот има вграден-во голем моден функционална бира и поддршка персоналните сопствени бира.Фитнес тракер се види точно евиденција сите-ден активности како што се чекори, калории изгори, растојанија, инспиративна можете да го подобрите вашето здравје и фитнес цели.KUMi Smart watch има 19 Активност Начини : Waling;Надворешни Работи;Внатрешни Работи;Велосипеди;Јаже Скокнеш;Плива;Тенис;Тенис на Маса;Бадминтон;Кошарка;Фудбалски;Одбојка;Крикет;Танц;Mountaineering;Врти Велосипедизам;Јога;Седат Прозорци;Скокање.

Особините