.

PENGHU Стоперката, Elf Smart Спортски Види, Водоотпорен Мажите и Жените Bluetooth Пливање Smart Watch (Боја : Црна)

PENGHU Стоперката, Elf Smart Спортски Види, Водоотпорен Мажите и Жените Bluetooth Пливање Smart Watch (Боја : Црна)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Фитнес Технологија. 1. Два начини да се носат, слободен за да се префрлате помеѓу спорт и рекреација, со светлина тока, така што секој пар на чевли може да го додадете само. 2. Се обезбеди остварување совети за да им помогне да се подобри вашиот трчање на телото да се намали потрошувачката на енергија и телото штета. 3. Вграден-во 6-axis сензор точно да се снима секој момент од вашиот движење. 4.50 метри водоотпорен дизајн, нека можете да уживате во вода.Stopwatches Name : stopwatch Product големина : 14 21cm зглоб wear Material : мека rubber Weight : 17 grams Color : црна / розова.

Особините