.

Kesoto Момчиња Девојчиња Smartwatch Pedometer Фотографија Bluetooth Следи Анти-Изгубени 4G IP67 Децата Smart Watch Smart Watch Тинејџерски Студентите

Kesoto Момчиња Девојчиња Smartwatch Pedometer Фотографија Bluetooth Следи Анти-Изгубени 4G IP67 Децата Smart Watch Smart

DEN 1476.48

Износот
Во форма достапна за нарачката

1.4 Инчен HD екран на допир, целосно се вклопуваат IPS екран, експлозија-доказ попуштат, капка-отпорни на гребење-отпорни, водоотпорен, dustproof, 240* 240 резолуција.IP67 водоотпорен дизајн (ве Молиме не користете го во топла/солена вода, топол туш, пливање или нуркање).Двонасочна повик HD : Паметни часовници кои може да се додаде 4 G SIM картички за деца, ние може да комуницира со децата од страна на телефонски повици, гласовни пораки или испраќање текстуални пораки.Деца smart watch ви овозможува да комуницирате со вашето дете и да разговара со него во секое време, насекаде.Нашите 4 G Деца smart watch има екран на допир, кул GPS, WIFI функција, многу лесен за употреба, можете да го користите да се земе слики, фотографирање, гласовен разговор, математика игри, аларм, анти-изгубени, СОС, фенерче, ниска потрошувачка на енергија, директориум на телефон, We Chat видео повик.Материјал : Храна одделение силиконски рака, анти-статична, прашина-доказ, пот-доказ.Опис : - Материјал : Храна одделение силиконски рака, анти-статична, прашина-доказ, пот-доказ. - Нашите 4 G Деца smart watch има екран на допир, кул GPS, WIFI функција, многу лесен за употреба, можете да го користите да се земе слики, фотографирање, гласовен разговор, математика игри, аларм, анти-изгубени, СОС, фенерче, ниска потрошувачка на енергија, директориум на телефон, We Chat видео повик. - Две-начин повик HD : Паметни часовници кои може да се додаде 4 G SIM картички за деца, ние може да комуницира со децата од страна на телефонски повици, гласовни пораки или испраќање текстуални пораки.Децата smart watch ви овозможува да комуницирате со вашето дете и да разговара со него во секое време, насекаде. - IP67 водоотпорен дизајн (ве Молиме не користете го во топла/солена вода, топол туш, пливање или нуркање). - 1.4 Инчен HD екран на допир, целосно се вклопуваат IPS екран, експлозија-доказ попуштат, капка-отпорни на гребење-отпорни, водоотпорен, dustproof, 240* 240 резолуција.Спецификација : - Боја : Црна - Тежина : 135g - Пиксели : 30 W - Батерија : Литиум батерија 650m AH - Меморија : RAM меморија : 2 GB - ROM : 4 GBSize Табела : Случај Големина : 150x120x100mm/5.91x4.72x3.94inch Brand Големина : 180-210mm/7.09-8.27 inch Package Вклучува : 1x Деца Smart Watch1x Instruction1x Charging Cable1x Screwdriver Note : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.3. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!.

Особините

- Color:
Black
- Weight:
135g
- Pixel:
30W
- Battery:
Lithium battery 650mAH
- Memory:
RAM
- ROM:
4GB
Size Chart:
Case Size:
150x120x100mm/5.91x4.72x3.94inch
Brand Size:
180-210mm/7.09-8.27inch
Package Includes:
1x Children Smart Watch :
1x Instruction :
1xCharging Cable :
1x Screwdriver :
1. Please allow slightly error due to manual measurement. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
3. Wish you a wonderful on-line shopping! :