.

FEITONG Прилагодливи Еластична Најлон Рака се Применуваат за Fitbit - Полнење 5 Види Замена Рака Smartwatch Бенд (Brown, Една Големина)

FEITONG Прилагодливи Еластична Најлон Рака се Применуваат за Fitbit - Полнење 5 Види Замена Рака Smartwatch Бенд (Brown,

DEN 141.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Уникатен, навистина дише, лесни и удобни замена wristband има поголема флексибилност и потесен ширина.Најлон материјал, прилагодлив, повеќе еластичен, повеќе дише во ткаење Тоа е лесно да се стави на и полетување, и должината на дупка може да се прилагоди.Слим и модерен изглед додава повеќе модерен изглед на вашата види; модерен и атрактивен бои се направи оваа рака што изгледаат одлично, и тоа може да има убава професионален изглед на секоја прилика.Модерен боја и дизајн, погоден за мажите и жените, кога се работи, кампување или на шопинг, можете да одговара на вашето расположение и облека за да се направи вашиот види го покажете вашиот уникатен вкус.Мекото и издржливи вистински пациентот материјал обезбедува удобен и меко чувство за вашиот зглоб замена на рака.Замена на бендот,види бенд,одговара малку,ремени,за на рака.Прилагодливи еластична најлон рака за Fitbit - Полнење 5 Види замена strap Product Опис : Најлон материјал, прилагодлив, повеќе еластичен, повеќе дише во weaving It е лесно да се стави на и полетување, и должината на дупка може да се прилагоди.Слим и модерен изглед додава повеќе модерен изглед на вашата види; модерен и атрактивен бои се направи оваа рака што изгледаат одлично, и тоа може да има убава професионален изглед на секоја прилика.Модерен боја и дизајн, погоден за мажите и жените, кога се работи, кампување или на шопинг, можете да одговара на вашето расположение и облека за да се направи вашиот види покаже вашиот уникатен taste Package се Вклучени : 1 X на Рака.

Особините