.

Виткање Чување на Кутии,Расклопна Ткаенина Складирање Коцки Организатор со Рачки за Дома,Канцеларии,Спална соба, Дневна соба

Виткање Чување на Кутии,Расклопна Ткаенина Складирање Коцки Организатор со Рачки за Дома,Канцеларии,Спална соба, Дневна

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Материјал:На количка за складирање кутија е направен од висок квалитет на СТП кожа и платно ткаенини, цврсти и издржливи.Големина:10.6 L x 10.6 W x 10.6 H инчи ( 27 х 27 см х 27 см ).Уникатен Дизајн:виткање чување на кутии имаат картон страни и се отстранува и дното да се даде форма и додадете структура, додека сеуште овозможувајќи им на кутии за да се свитка стан, кога не е во употреба.Постојат рачки на двете страни за практично ракување на чување на кутии.Лесен и удобен:Оваа расклопна складирање кутија е многу погодна да се пласира во плакарот или полица за да ги зачувувате и организирате предмети, правење на вашиот средина повеќе чисто и уредно.Широко се користи:Оваа складирање кутија е практичен и разноврсна, и може да се користи за чување на книги, играчки, облека, крпи.Тоа е совршен за складирање објект за дневна соба, спална соба, бања, нови простории и занает соба.

Особините