.

Dachshund Ласерски Гравирани Шише за Вода Индивидуализира Поларните Камила не ' Рѓосувачки Челик Многу Бои, Големини со Слама - Dachshund Doxie виена куче Главата куче кучешки

Dachshund Ласерски Гравирани Шише за Вода Индивидуализира Поларните Камила не ' Рѓосувачки Челик Многу Бои, Големини со

DEN 576.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Со гордост lasered/прилагодена во САД!Сите предмети направени да нарачате.Ова е од не ' рѓосувачки челик Поларните Камила Шише за Вода со Трајна Ласерска Врежани Уметнички дела, ова НЕ е винил налепница или некои евтини лепило decal.Тие се BPA-free но НЕ машина за миење садови безбедно.Рака Мие Само се препорачува.Оваа прецизно дизајнирани уметнички дела е изработен со висок квалитет Ласерско Гравирање Машина за производство на двете постојани и многу детални шише за вода.Поларните Камила Висока Издржливост Drinkware е конструиран со двоен ѕид, вакуум изолирани изградба да се обезбеди чувствувате топлина и ладно задржување.На завртката на капакот се одликува со лесно флип врвот, мека гума прст задржете, покрена сртови за лесно отворање и затворање, како и цврсти & отстранлив слама за лесно чистење.Поларните Камила шишиња со Вода имаат два пати на топлина и ладно отпор кога во споредба со нормална патна чаши и е и BPA и да доведе слободни.Ривали и е еднаква на најпопуларните брендови.Сите предмети се направени да нарачате, и со гордост lasered/прилагодена во САД!Ова е од не ' рѓосувачки челик Поларните Камила Шише за Вода со Трајна Ласерска Врежани Уметнички дела, ова НЕ е винил налепница или некои евтини лепило decal.Тие се BPA-free и не машина за миење садови безбедно.Рака Мие Само се препорачува.Оваа прецизно дизајнирани уметнички дела е изработен со висок квалитет Ласерско Гравирање Машина за производство на двете постојани и многу детални шише за вода.Поларните Камила Висока Издржливост Drinkware е конструиран со двоен ѕид, вакуум изолирани изградба да се обезбеди чувствувате топлина и ладно задржување.Прав обложени завршува испорача солиден издржливост во широк избор на бои (ВИДИ СЛИКИ).Шишиња со вода имаат два пати на топлина и ладно отпор кога во споредба со нормална патна чаши и е и BPA и да доведе слободни.Па тоа не само што го задржува вашиот пијалок температура на начин што го сакате тоа, но, исто така, е безбеден за целото семејство!.

Особините