.

1L Кафе Термос за Патување, Зелена Воена Маскирна Колби за Топли и Ладни Пијалоци, од не ' Рѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Шишиња, Топла Вода во Шишиња со Првенство

1L Кафе Термос за Патување, Зелена Воена Маскирна Колби за Топли и Ладни Пијалоци, од не ' Рѓосувачки Челик Вакуум Изолирани

DEN 671.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Материјал : надворешниот слој на топлинска шише за вода усвојува два слоја на кожа и нано технологија на печатење, заштита на животната средина и убавина.Издржливи нерѓосувачки челик ентериер и екстериер.Вграден-во не ' рѓосувачки челик ззп/капак ви овозможува да уживате во вашиот пијалок насекаде.Примена : : 500ml пиење шише е совршен избор за канцеларија и надвор од спортот.Термички купот е погоден за трчање, пешачење, риболов, велосипедизам, патување, фитнес, на отворено, јога, медитација, салата, пешачење и било какви активности на отворено.ИМАЈТЕ ПИЈАТ ЛАДНО или ЖЕШКО : ви Благодариме на двојно ѕидови вакуум на кафе термос изолирани од не ' рѓосувачки челик тело, Вашиот пијалоци ќе остане топла до 12 часа, или ладно, за период до 24 часа.Широк Устата Дизајн : широк доволно шише устата на топлинска кригла е лесно да додадете коцки мраз, лимон и други плодови.Широк отворот е идеален за брзо, лесно за пиење.Нашите нерѓосувачки челик кригла е здравјето и безбедноста.Течење Доказ : Храна Одделение мирис силикони печат обезбеди термос колби устата е затворена и не ќе се истури вода.Не се плаши од тропа во текот на шише, исто така се гарантира одржување на оригиналниот температура.Материјал : надворешниот слој на топлинска шише за вода усвојува два слоја на кожа и нано технологија на печатење, заштита на животната средина и убавина.Издржливи нерѓосувачки челик ентериер и екстериер.Вграден-во не ' рѓосувачки челик ззп/капак ви овозможува да уживате во вашиот пијалок насекаде.Примена : : 500ml пиење шише е совршен избор за канцеларија и надвор од спортот.Термички купот е погоден за трчање, пешачење, риболов, велосипедизам, патување, фитнес, на отворено, јога, медитација, салата, пешачење и било какви активности на отворено.ИМАЈТЕ ПИЈАТ ЛАДНО или ЖЕШКО : ви Благодариме на двојно ѕидови вакуум на кафе термос изолирани од не ' рѓосувачки челик тело, Вашиот пијалоци ќе остане топла до 12 часа, или ладно, за период до 24 часа.Широк Устата Дизајн : широк доволно шише устата на топлинска кригла е лесно да додадете коцки мраз, лимон и други плодови.Широк отворот е идеален за брзо, лесно за пиење.Нашите нерѓосувачки челик кригла е здравјето и безбедноста.Течење Доказ : Храна Одделение мирис силикони печат обезбеди термос колби устата е затворена и не ќе се истури вода.Не се плаши од тропа во текот на шише, исто така се гарантира одржување на оригиналниот температура.

Особините