.

Вакуум Колби, Шише од не ' Рѓосувачки Челик Шише Преносни Нерѓосувачки Челик Шише Креативни Шише за Отворен и Затворен(Црна шума)

Вакуум Колби, Шише од не ' Рѓосувачки Челик Шише Преносни Нерѓосувачки Челик Шише Креативни Шише за Отворен и Затворен(Црна

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Нерѓосувачки челик материјал, долг живот, практична и издржлива.Добра изолација, одржување на вашиот кафе, чај, или други топли пијалаци.Лесен за чистење по употребата, брзо да се исуши.Дизајнот на шишето е многу креативни.Погоден за домашни, училиште, канцеларија, на отворено, итн.

Особините