.

Сина Ретро Бубачка - вагон - Гроздобер - пиво hugger, може да кулер, Подарок Пијат Hugger Пијалаци Кулер Смешно Трендовски, Автобус, Автомобил, Акварел, Вода Боја, Ликовна Ум

Сина Ретро Бубачка - вагон - Гроздобер - пиво hugger, може да кулер, Подарок Пијат Hugger Пијалаци Кулер Смешно Трендовски,

DEN 215.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Премиум Материјалот - во Споредба со другите може да ладилници ракави, кои се направени на евтини полиуретан пена, овие coolies се направена со премиум neoprene.Тоа е повеќе издржливи, пофлексибилен и далеку подобри кога станува збор за wicking влага.Neoprene, исто така, има елегантен се чувствуваат во својата рака и да може да се водат и се повлече во начини се должи на природната еластичност на neoprene материјал додека полиуретан пена не може да.Изолирани Заштита - Овие neoprene може да опфаќа имаат подобра изолација од полиуретан пена.Тие ќе бидат одржување на вашиот пијалок во топли или ладни температури, додека спречување на рацете од кондензација кога ќе се ужива вашиот пијалок.Тие се обновливи и перат премногу.Преносни & Расклопна - изолираната пиво ладилници се лесни и расклопна.Може да се стави тоа во вашата торбичка или торба и го однесе насекаде.Тие се тестирани за да ги собере 12 унца лименки, 12 унца тенок лименки, 16 унца, високото момче лименки или 16.9 унца шишиња со вода, во зависност од она што големината ќе го купите.Совршен за Секоја Прилика - Идеален за дома, отворено, или патување употреба.Овие пиво и сода може да ладилници се одлични за BBQs, отворено партии или фестивали, настани, кампување или риболов, ужива на плажа излети, и многу повеќе.Опис : Може Да Пијалаци Носителот Може Да Се Одржи 12 Оз Може Да Пиво Или Сода.Флексибилен, Расклопна Пијалаци Носителот Neoprene Пена Во Внатрешноста Е Црна И Надворешниот Материјал Е Бела.Висок Квалитет Neoprene : Ова Може Да Кулер Е Рецка Над Вашиот Типичен Пијалаци Изолатор Кој Е Изработен Од Полиестер.Овој Објект Е Направен Од Премиум Neoprene Дека Ќе Го Задржи Вашиот Омилен Пијалок Кул Подолго & Е Изграден За Да Трае.Издржливи Крои : Нема Евтини Залепени Рабови.Нашиот Може Да Ладилници Функција Бела Крои До Двете Страни За Да Се Спречи Протриване И Е Машина Перат.Нема Да Избледи Попуштат Или Кора : Нашата Слика Е Професионално Печатени Да Се Осигура Тоа Ќе Трае.Нема Евтина Винил Налепници Кои Ќе Исчезнат, Крек, Или Кора.Одличен Подарок Идеја : Совршен Партија Подарок.Одлично За Родендени, BBQ е, На Брод, Базен Забави, Родендени, Татковци/Мајки Ден, Диплома/Bachelorette Забави, Свадби, Божиќ И за Секоја Прилика.**Ве Молиме Имајте Предвид Дека Вистинската Печати Бои Може Малку Да Се Разликуваат Од Оние Што Се Гледа Во Листата На Фотографии Поради Природата На Сублимација Процес".

Особините