.

Шишиња со вода 350Ml сладолед Зајакот Goblet Млеко Чаша (Боја : Балон)

Шишиња со вода 350Ml сладолед Зајакот Goblet Млеко Чаша (Боја : Балон)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Име на производ : сладолед зајакот goblet.Капацитет : 350 мл.Карактеристики : Висока температура отпор.Материјал : кристално стакло.Процес : се Пече цвеќе на висока температура.Име на производ : сладолед зајакот goblet Capacity : 350 ml Features : Висока температура resistance Material : кристал glass Process : Јајцата со цвеќиња во висока temperature Color : сладолед rabbit Color : балон зајакот.

Особините