.

NC Нерѓосувачки Челик Изолирани Кафе Гимнастик,Преносни Автомобил Кригла Течење-Доказ со Капак Вакуум Корисна Чаша Црно 12oz

NC Нерѓосувачки Челик Изолирани Кафе Гимнастик,Преносни Автомобил Кригла Течење-Доказ со Капак Вакуум Корисна Чаша Црно

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Тоа е направен од високо-квалитетни нерѓосувачки челик, кој е здрав, еколошки и издржливи.Двоен слој вакуум топлина конзервација дизајн, топлина зачувување не е топла, топлина зачувување време е 6-12 часа.Е вашиот живот партнер.Капакот е специјално дизајниран за директна пиење.Тоа може да се управува со една рака и отворена,што е едноставен и лесен.На 304 нерѓосувачки челик лагер,отпорна на киселина и алкално, отпорност на корозија, и мазна внатрешна ѕид.Купот на устата е дизајниран со голем дијаметар, што е лесно да се чисти.На дното на чашата донесува носат-отпорни, и не се лизга дизајн, кој е стабилен и не се нарушат.Купот капак има вграден-во течење-доказ запечатување прстен, кој се вклопува цврсто, тресе по волја на 360°, не течење на вода наопаку, и е побезбедно да се носат. 1. Дизајнот е едноставен и елегантен, и капацитетот на 12-17.6 мл само да ги задоволува вашите needs2. Нерѓосувачки челик материјал, еколошки и издржливи.Двоен слој изолација 6-12 часа за да се задоволат секојдневните потреби.3. Купот на капакот храна одделение силиконски запечатување прстен, 360° leakproof, безбедно travel4. Внатрешниот резервоарот е направен на 304 нерѓосувачки челик, мазна и не-корозивен.Голем дијаметар од купот на телото е лесно да се clean5. Купот на капакот флип капак директни пиење дизајн, една рака операција, едноставен и convenient6. На гимнастик дизајн на купот на телото го прави да се чувствуваат удобно, не се пот, и го држи цврсто.Не се лизга дизајн на дното на чашата е стабилен и не се нарушат.7. Достапни во повеќе бои и модерен стил, тоа е добар придружник за вашиот живот, студија, канцеларија, патување, и автомобил.Детали за производот : Боја : бела, црна, црвена, сина, green Product Категорија : Изолација Cup Insulation перформанси : 6-12 hours Material : 304 од не ' рѓосувачки steel Applicable луѓе : дами, мажите, децата, двојки, обичните, стари лица, students Shell материјал : 201stainless steel Style : голем капацитет директно cup Function : конвенционални, апарати за домаќинство, преносни, вакуум, термичка заштита, капка resistance Capacity : 350ml*12oz, големина : 7x9x14.5cm-2.75x3.5х5.7in Capacity:510ml-18oz големина : 17x7x9cm-6.7x2.75x3.5in Package вклучува : термос шолја 1*.

Особините