.

Термос Шолја Термички Кригла Пиво Чаши Нерѓосувачки Челик Термос за Чај, Кафе, Шише за Вода Вакуум Изолирани Leakproof Со Капаци Гимнастик Drinkware (Капацитет : 20oz, Боја : Бе?

Термос Шолја Термички Кригла Пиво Чаши Нерѓосувачки Челик Термос за Чај, Кафе, Шише за Вода Вакуум Изолирани Leakproof

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

20oz гимнастик е со Двоен Ѕид вакуум технологија за да се задржи топли пијалаци за повеќе од 6 часа и ладно за околу 24 часа.На гимнастик е направен од висок квалитет 304 храна одделение од нерѓосувачки челик.Доведе слободни и издржливи.'Рѓа-доказ, лесно миење и трајни.Пот доказ, лесно контрола, напредна технологија го спречува преносот на топлината на надворешниот ѕид, кондензација слободни и долготрајни.Електро полиран внатре испорачува елегантен изглед.Дизајниран за автомобил купот на сопствениците.Екстра запечатени и капакот покрие обезбеди максимална поздравниот-доказ способност.Пијат дупка на врвот за лесно да пие.Слама пријателски. 20oz Гимнастик со Капак Нерѓосувачки Челик Кафе Кригла Двоен Ѕид Вакуум Патување Шише Поздравниот Доказ Лизгачки Капак за Топли и Мраз Пијалоци.Изолирани од не ' Рѓосувачки Челик : 20oz гимнастик е со Двоен Ѕид вакуум технологија за да се задржи топли пијалаци за повеќе од 6 часа и ладно за околу 24 часа.Премиум Материјал : гимнастик е направен од висок квалитет 304 храна одделение од нерѓосувачки челик.Доведе слободни и издржливи.'Рѓа-доказ, лесно миење и трајни.Супериорен во Прав Обложени Крај : Пот доказ, лесно контрола, напредна технологија го спречува преносот на топлината на надворешниот ѕид, кондензација слободни и долготрајни.Електро полиран внатре испорачува елегантен изглед.Дизајниран за автомобил купот на сопствениците.BPA Free Лизгачки Капак, Еко-пријателски и Поздравниот Доказ : Екстра запечатени и капакот покрие обезбеди максимална поздравниот-доказ способност.Пијат дупка на врвот за лесно да пие.Слама пријателски.20oz Гимнастик со Капак Нерѓосувачки Челик Кафе Кригла Двоен Ѕид Вакуум Патување Шише Поздравниот Доказ Лизгачки Капак за Топли и Мраз Пијалоци.

Особините