.

UMIRIKO Seahorse Морска Желка Шише за Вода Термос со Слама Капак 20 Мл за Деца, Момчиња, Девојки, Leakproof, Вакуум Изолирани од не ' Рѓосувачки Челик, Двојно Ѕидови, Термо Кригла,С

UMIRIKO Seahorse Морска Желка Шише за Вода Термос со Слама Капак 20 Мл за Деца, Момчиња, Девојки, Leakproof, Вакуум Изолирани

DEN 647.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Силикони. 【Храна Одделение Материјал】На шише за вода термос е направен на 304 нерѓосувачки челик материјал + храна одделение PP+ храна одделение силиконски. 【Се задржи Топло или Ладно】UMIRIKO Спортски шише за вода усвојува храна-одделение од нерѓосувачки челик внатрешниот ѕид со топлинска изолација слој и вакуум температура заклучување слој за подобрување на ладно и топлина зачувување ефект.така што може да биде поставена на околу 45°C за 10 часа, а на околу 65°C за 6 часа. 【Флексибилна Употреба】Нашите нерѓосувачки челик шишиња со вода се дизајнирани со слама капак и монтажни шише капи што ги прави идеални за носење околу себе, без разлика дали се во канцеларијата, училиште, фитнес, јога, или кога сте излезени за било отворено активност како што е возење велосипед, трчање, планинарење, backpacking, или кампување. 【Инструкции】①.Малолетните лица треба да се користи под водство на Родителот или по предупредување. ② .Чистење на внатрешноста и надворешноста на купот со неутрален детергент во топла вода пред да го користите③.Препорачливо е да додадете топла вода или мраз вода за загреете или precooling со цел да се постигнат најдобри топлина и ладење ефект.Додадете коцки мраз за да се задржи кул. ④ .За да се спречи протекување, се зацврсти на капакот насока на стрелките на часовникот кога купот е навалена. 【Креативен Дизајн】Нашите термички шише не е само издржлив, но исто така многу симпатична, шик и елегантен!Прекрасни и уникатни дизајни на шишиња ги направи совршено прилагодени за жени и мажи, луѓе, тинејџери и деца.Тие се исто така одличен подарок идеја.

Особините