.

Машина за шиење Мини Краток Шрафцигер Алатка Комплет Вклучува Дупчиња/Рамна Глава Шрафцигер и Крос-раководител Шрафцигер, Мини Машина за Шиење Шрафцигер за DIY Попр

Машина за шиење Мини Краток Шрафцигер Алатка Комплет Вклучува Дупчиња/Рамна Глава Шрафцигер и Крос-раководител Шрафцигер,

DEN 131.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Квалитет на материјалот : транспарентна пластични рачки се изработени од ПВЦ материјал; Мини кратко се справи со screwdrivers се изработени од хром vanadium челик, лесен дизајн го прави лесен за носење и употреба.Широка примена : мини шрафцигер алатка за полнење со посебни кратко се справи со дизајн, не само за нормално куќа употреба, но за изградба сајт, училиште, канцеларија и други тесни места каде што сакате да се поправи.Џеб големина дизајн : краток шрафцигер сет вклучуваат крст-раководител шрафцигер и дупчиња шрафцигер, мала големина дизајн го прави нив може да биде скриена во перница лесно и заземаат мал простор, лесно да работат и да го носат, висока цврстина и вртежен момент, да се подобри ефикасноста на работата и да ги задоволи секојдневните потреби. 2 Различни бои : мини краток screwdrivers во 2 различни бои, на рамен шрафцигер во зелена и крос-раководител screwdrivers во црвено, да ви помогне да се разликува 2 типови на шефови шрафцигер брзо, тоа се направи вашата работа повеќе и повеќе удобен и лесен.Користи совети : задржете го вашиот прст во жлебот на справи, и покрај тоа што ротира во тесен простор, тоа, исто така, ќе се направи вашата работа мазна.Мини краток шрафцигер алатка комплет вклучува дупчиња/ рамна глава шрафцигер и крос-раководител шрафцигер, мини машина за шиење шрафцигер за DIY поправка, 2 парчиња Карактеристики : кратки шрафцигер сет вклучуваат крст-раководител шрафцигер и дупчиња шрафцигер, мала големина дизајн го прави нив може да биде скриена во перница лесно и заземаат мал простор, лесно да работат и да го носат, висока цврстина и вртежен момент, да се подобри ефикасноста на работата и да ги задоволи секојдневните потреби.Прст ритам дизајн : долниот дел од дршката е дизајниран со каналите за поддршка на прстот кога го користите, може да се задржи постојана прст притисок кога ротира, изработка на мини кратко се справи со screwdrivers, работат добро во тесни простори, тесни подрачја или ограничен простор, тие се многу погодни за поправка на машини за шиење.Карактеристики : Материјал : хром vanadium челик Боја : зелена и црвена Пакетот вклучува : 1 x Крст-раководител шрафцигер 1 x Дупчиња шрафцигер Топло напомена : Не се стави на овој производ во место каде што децата можат да го допрат, пазете се од случајно повреда на деца од страна на посочи делови.

Особините