.

шрафцигер 54 во 1 Меѓусебно Магнетни Повеќенаменски Шрафцигер Сет за Поправка Алатки за Внатрешна Хексагонална Ракав Рамен Y Ѕвезда Завртка

шрафцигер 54 во 1 Меѓусебно Магнетни Повеќенаменски Шрафцигер Сет за Поправка Алатки за Внатрешна Хексагонална Ракав Рамен

DEN 3306.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Бренд нови 54-во-1 меѓусебно прецизни прирачник алатка во собата.Висока цврстина и добра цврстина.Професионални преносни хардвер алатки со совршен тежина Боја може да бидат малку различни, поради монитори.Ве молиме да земете вистински производ како стандард, ви благодариме за разбирањето!Ергономски рачка пред крајот на мулти-мило дизајн принцип, се работи со помалку напор.

Особините