.

Преносни Мулти-цел Шрафцигер 10Pcs 1/4 50mm PH2 Шрафцигер Малку Сет Алатки Поправка Screwdrivers Комплет Хексадецимален месо тело Вежба Малку За Моќ Домаќинство Рака Алатка (Бо?

Преносни Мулти-цел Шрафцигер 10Pcs 1/4 50mm PH2 Шрафцигер Малку Сет Алатки Поправка Screwdrivers Комплет Хексадецимален

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Погоден за домашни, авто поправка, отворен и за други работни места, screwdrivers да ги реши сите ваши грижи.Име На Производ : Шрафцигер Малку.Материјал : Хром Vanadiumsteel.Совет Тип : PH2. Хексадецимален месо тело Кол : 6.35 mm/ 1/4" Вкупна Должина : 50mm.На вежба малку кој претрпе прецизност обработка и термичка обработка е повеќе робустен и durable10 Pcs 1/4" 50mm PH2 Шрафцигер Малку Сет Алатки Поправка Screwdrivers Комплет Хексадецимален месо тело Вежба Малку За Моќ Домаќинство Рака Tool Specification : Име на Производ : Шрафцигер Bit Material : Хром Vanadiumsteel Tip Тип : PH2 Hex месо тело Кол : 6.35 mm/ 1/4"Вкупна Должина : 50mm Features : со Користење на напредни Хром Vanadium Челик, целокупната термички Третман, не е лесно да се носат.Корисно е да се Поправка на апарати за Домаќинство, совршен за Авто поправка, механичар и други поправка работа.

Особините

Product Name:
Screwdriver Bit
Material:
Chrome Vanadiumsteel
Tip Type:
PH2
Hex Shank Dia:
6.35mm/ 1/4
Total Length:
50mm
Features:
Using the advanced Chrome Vanadium Steel, the overall Heat Treatment, not easy to wear. :
It is useful to Household Repairing, perfect for Auto repair, mechanic and other repair work. :