.

Keychain Шрафцигер Преносни Шрафцигер Keychain Рамна Глава Шрафцигер Филипс Шрафцигер Сет со Клучните Прстен 2 парчиња

Keychain Шрафцигер Преносни Шрафцигер Keychain Рамна Глава Шрафцигер Филипс Шрафцигер Сет со Клучните Прстен 2 парчиња

DEN 138.96

Износот
Во форма достапна за нарачката

Солиден и издржливи : алатки се направени од високо-квалитетни нерѓосувачки челик, едноставно, издржлива и корисна.Мулти-функција алатки, Вклучувајќи 2 видови на screwdrivers (рамна сечилото шрафцигер и Филипс шрафцигер) и внесете прстен, рамни се справи со дизајн е лесен за употреба, можете да изберете различни screwdrivers слободно според намената.Евтини но практична настава : многу лесен и вредност-за-пари алатка која може да бидат обесени на keychain и се врши со вас.Ова е многу добра алатка за одржување, машини, итн., и може да се користи за брзи поправки.Лесно да се носат : Тоа што е мал во големина и доаѓа со клуч прстен, што го прави полесно да се носат од оние тешки screwdrivers.Овие мали момци одлично за мали проекти.Вие не мора да се грижите за тоа не работи правилно поради своите мали димензии.Откако ќе го користите, ќе бидете импресионирани и ќе ви се допадне.Одличен подарок : Нејзините различни предности се доволно да се користи како подароци за семејството и пријателите во различни фестивали.Две најчесто се користи од вредност-за-пари шрафцигер алатки, издржлив и лесен за користење, рамни се справи со дизајн, е многу добра алатка за одржување, машини, итн.тоа може да се користи како мала crowbar, шише настроената, шрафцигер, итн.Може да заврши некои брзи мали поправка работа.Тие не се премногу обемни и можат да бидат обесени на keychain и врши околу.Без разлика дали сте дома, канцеларија, за патување или на отворено, многу е удобен и практичен.Ова е одличен подарок за дечко, сопруг, татко, на семејството и пријателите.Совети : Заради околината во времето на фотографијата, на осветленоста на екранот и упатство за мерење, боја и големина помеѓу фото и вистинскиот објект може да биде различен.Искрено се надевам дека ќе може да го разбере!Ви благодариме.

Особините