.

Стенли 0-65-440 Шрафцигер-Set (5-парче), Multicolor

Стенли 0-65-440 Шрафцигер-Set (5-парче), Multicolor

DEN 884.64

Износот
Во форма достапна за нарачката

Мек зафат се справи обезбедува одличен вртежен момент и удобност.Содржина : 5 парчиња.Материјал : челик.СТЕНЛИ е водечки глобален производител на рачни алатки, алат и поврзани додатоци, и предводник на брендот на пошироката Стенли Црно-Декер Corporation.Уште од нејзиното основање во 1843 година, СТЕНЛИ е посветена на обезбедување на стручни лица од целиот свет, со производи кои се паметни, тешки, пионерски и до задача.За повеќе од 170 години, СТЕНЛИ е одговорен за отклучување нови нивоа на корисникот перформанси преку создавање на некои од најпознатите корисни алатки некогаш направени, вклучувајќи Bailey Авион, на Surform shaper, на Power Lock лента правило, и од неодамна Fat Max линија на производи.Денес, компанијата продолжува да биде индустриски лидер во рака алатка иновации благодарение на постојаната тенденција на извонредност кои се својствени на секој производ, на вработените и бизнис.

Особините