.

TEKTON S2 Плоштадот Висок вртежен момент Шрафцигер (Црна Оксид Сечилото) | 26822

TEKTON S2 Плоштадот Висок вртежен момент Шрафцигер (Црна Оксид Сечилото) | 26822

DEN 203.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

Уникатен три еднострани се справи со комбинира максимална моќност со мазна брзина.Премија од легиран челик сечилото има токму големина совет за точно се вклопи во сврзувачки елементи.Големина на одбележувањето на задник крајот е лесно да се идентификуваат во алатка појас или фиока.Се справи со профил противи тркалање на inclines до 20 степени.Произведено во САД.На Плоштадот совет геометрија е бланширан да прецизни tolerances за точно се вклопи со сврзувачки елементи.Направени од силна, термички обработени челик, така што врвовите се одржи на нивната форма со текот на времето.Мешање на моќ и брзина, единствен рачка на TEKTON S2 x 4 во.Висок вртежен момент Шрафцигер ги комбинира три-двострано геометрија за максимален вртежен момент и заоблени врвот и на дното делови кои ги споделите со вашите прсти да работат брзо да се вртат долго сврзувачки елементи.

Особините