.

LATTOOK Ratchet Клуч Шрафцигер Поставите 1/4 Инчи Вози Штекер Мини Ratchet Клуч Шрафцигер Малку Сет Реверзибилна Вози се Справи со Филипс, Дупчиња - Црвена

LATTOOK Ratchet Клуч Шрафцигер Поставите 1/4 Инчи Вози Штекер Мини Ratchet Клуч Шрафцигер Малку Сет Реверзибилна Вози се

DEN 287.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Сигурен Квалитет】Нашите мини ratchet клуч направен од хром vanadium челик, топлина третираат, висока јачина и издржливи.Со Реверзибилна ratchet систем направен од легиран челик, обезбедување непречено ratcheting во двете насоки и прецизни прилагодување.Едноставно бирање палецот рачката за да се префрлате помеѓу насока на стрелките на часовникот и обратно од стрелките на ротација, да се префрлате помеѓу затегнување и lossening завртки. 【Наменета за Тесниот Простор Операција】 Дали сте проблематични од неможноста на традиционалните screwdrivers и клучеви во некои тесниот простор или аглите?Оваа Мини Ratchet Клуч може да ви помогне, рамни дизајн, една рака операција, наменета за Тесниот Простор на Работата.Рендерирање лесно прицврстување и unfastening со доволно вртежен момент, особено во незгодни места како У Облик агол, подоцна површина, итн. 【S2 Челик Магнетни Делови】Направен од Тешки Челик со цврстина на HRC60 и магнетизам, кои можат да бидат цврсто поврзани со клуч интерфејс за да се спречи тоа од испаѓање во текот на работата.Дршката доаѓа со чување на функцијата, таа може да се сместат 2 парчиња 18mm битови (Филипс 2mm/ Дупчиња 6mm). 【Професионални Алатки】Мини Ratchet Клуч, одговара за било 1/4" хексадецимален месо тело шрафцигер или продолжување малку држачот за алат.Погоден за домашни апарати, мебел, автомобилски, индустриска употреба, компјутери, електроника поправка, хоби, играчки и занаети, DIY дом проект, итн.Ги следат и тоа може да помогне да се реши оние "невозможно". 【Производ Податоци】Лактот Главата Ratchet Клуч, Плочка Агол : 15°/ Должина : 4"/ Битови Должина : 0.7"/ Материјал : Хром Vanadium Челик.LATTOOK Мини Rarchet Клуч Шрафцигер со S2 Челик Магнетни Bits Maybe ќе се соочуваат со такви тешкотии : традиционалните screwdrivers, ratchet screwdrivers или кратко се справи со screwdrivers можат да бидат премногу големи или премногу голем за да биде инсталиран, па тие лесно можат да бидат построги и се олабави со доволно вртежен момент, особено во неповолно места како што се U-облик на аглите, страни, итн.Нашите ratchet клуч може да работи во тесен место / тесен простор / тесен место да ви помогне да се решат горенаведените тешкотии.

Особините