.

Екстра Големи Пренослив Лаптоп Кеси Компјутер Чанта Ракав Случај Briefcase Лаптоп Патување Носи Торба за Унисекс,5 Големина

Екстра Големи Пренослив Лаптоп Кеси Компјутер Чанта Ракав Случај Briefcase Лаптоп Патување Носи Торба за Унисекс,5 Големина

DEN 383.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

[Материјал]-Висок квалитет neoprene материјал обезбедува ултра-тенок и лесен дизајн и одлична заштита.Водоотпорен и dustproof ткаенина, може да и заштита на лаптоп/лаптоп/компјутер додатоци и други предмети од нота, spills, прашина, гребнатини, абразија Влијание. [Повеќе Големини]-Ние нудиме пет големини за вас да се избере from.10inch(11.4x8.6x0.6inch)/12inch(12.6x9.4x0.6inch)/13inch(13.8x10.2x0.6inch)/15inch(15.5x11.1x0.6inch)/17inch(16.5x12.6x0 .6 инчи).Ве молиме проверете ја големината внимателно пред да го купат. [Тенок/Лесни]-Едноставен стил, но ги задоволуваат вашите потреби.Ултра-тенок и лесен, на компјутер не ќе го зголеми дебелина по ставање во, и тоа лесно може да се стави во вашиот briefcase, ранец или други торба. [Шок Апсорпција/Преносни]-внатрешната поделба на компјутер торба е опкружено со густа подлога за да се осигура дека вашиот компјутер е добро заштитени.Опремен со патент дизајн, дизајн на торба за лаптоп може да се отвори и затворен непречено, кој е погоден за вас да се земе и да се стави компјутер.На здрав справи може да се врши удобно за долго време без да се врши на задната страна цело време, што го прави пренослив за патување. [Подароци]-Добри другари, за на училиште, универзитет, бизнис и сите други секојдневни прилики.Практични подароци за тинејџери, момчиња, девојки, пријатели, мајки, татковци, неа или него.SPECIFICATIONMaterial : Neoprene Size : 10 Инчен/12 Инчен/13 Инчен/15 Инчен/17 Inch Closure Тип : Двоен Zipper Patterns : Растенија, Животни, Ликови, Џамлии, Ленти, Пејзажи, Cartoons Style : Случајни, Модерен, Бизнис, Trendy Occasion : Бизнис Патување, Патување, Канцеларија, Училиште, Дом, Библиотека, Кафе Shop Washing : препорачливо е да се мијат со рака или избрише со влажна крпа, не кајгана.ГОЛЕМИНА CHARTSizeДолжина (cm/in)Width (cm/in)Дебелина (cm/in)10inch29/11.4-22/8.6 1.5/0.612 инч32/12.6-24/9.4 1.5/0.613 inch35/13.8-26/10.21.5/0.615 inch39.5/15.528/11.11.5/0.617 inch42/16.5-32/12.61.5/0.6 Целосна Protection Made на високо квалитетни, neoprene, тоа е удобно на допир, абразија-отпорни, отпорно на гребење, прашина-доказ и водоотпорен, обезбедување на сеопфатна заштита за вашиот лаптоп и различни уреди.Лесно да се Carry The рачка на врвот не е тесна, и тоа не е уморен за долго време.Тоа лесно може да се вклопи во поголеми ранци, чанти, гласник, чанти, итн.Occasion The торба за лаптоп е погодна за бизнис, работа, училиште, патување, одмор, итн.Тоа исто така може да биде совршен подарок за вашиот љубовник, дете, семејство или пријатели.По-продажбата на Service We негуваат секоја можност да се служи.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се вратам на вас како е можно поскоро.Tips Due на различни методи на мерење, грешки во рок од 2-4cm се нормални.Сликата на екранот ефект е за повикување само и крајниот ефект е предмет на вистинскиот производ.

Особините