.

Лаптоп Ракав 13 Инчен Случај за 2018-2020 MacBook Air A2179 A1932, MacBook Pro A2251 A2289 A2159 A1989 A1706 A1708, водоотпорен Еластична Neoprene Тетратки Торба со Мали Случај, Длабоко Црвена боја

Лаптоп Ракав 13 Инчен Случај за 2018-2020 MacBook Air A2179 A1932, MacBook Pro A2251 A2289 A2159 A1989 A1706 A1708, водоотпорен

DEN 359.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

【ДИМЕНЗИИТЕ На мала торба внатрешна димензија : 5.71 x 0.59 x 5.12 инчен; одговара Mac Book Air 13 инчен A2179/A1932 со Retina Display & Touch ID 2020-2018 Ослободување, Mac Book Pro 13 инчен со USB-C (A2251/A2289/A2159/A1989/A1706/A1708 со/без Допир Бар) 2016-2020 Ослободување, 2020 i Pad Про 12.9 (i Pad Про 12.9 4), 2018/2017/2015 i Pad Про 12.9, 2015-2020 Dell XPS 13 и повеќето 13 инчни Лаптопи. 【360°ЗАШТИТА】 : Дебела внатрешни кадифен поставата амортизирање база на низок раст пена соочи се обезбедува шок и гребнатини апсорпција за вашиот лаптоп и високо-одделение neoprene е Водоотпорен Трајни и удобно да се допре. 【ЕКСТРА-СКЛАДИРАЊЕ】 : Дополнителни мали складирање торба торбичка, лесно за вас да го складирање Macbook глувчето / Macbook полнач / слушалка.Иста боја со голема ракав торба, хармонија и стилски. 【СЛИМ & ЛЕСНИ】 : не дел вашиот лаптоп и лесно може да слајд во вашиот briefcase, ранец или други торба.Топ-вчитување на патент на ракавот глајд модели непречено и овозможува лесен пристап до вашиот лаптоп. 【ЖИВОТ-ВРЕМЕ за ОСИГУРУВАЊЕ на КВАЛИТЕТОТ】 : 100% Задоволство Загарантирана, ве Молиме контактирајте со нас Ако поради некоја причина не сте задоволни со нашиот производ ќе добие целосна наплата без прашања праша и да се расправаме слободни.Пакет 1 x HSEOK 13 инчен Лаптоп Sleeve 12-Месечна гаранција и пријателски услуги на клиентите Правни Изјава : Авторски права (C) 2015-2017 од HSEOK Inc.Сите права се задржани.Ниту еден дел на опис погоре може да се умножува, дистрибуира или пренесува во каква било форма или на интернет пазарот, фотокопирање, снимање или други електронски или механички методи, без претходна писмена дозвола на HSEOK Освен во случај на кратки цитати, олицетворена во критички осврти и одредени други некомерцијална користи дозволено од страна на законот за авторски права.За дозвола барања, пишување на продавачот ID подолу : Продавачот ID : HSEOK.

Особините