.

Универзално Лепило Паричникот/Картичката во Држачот, Кредитна Картичка во Држачот за Назад на Телефонот Џеб 3M Лепило Налепница Картичка Торбичка Ракав за iPhone/Samsung

Универзално Лепило Паричникот/Картичката во Држачот, Кредитна Картичка во Држачот за Назад на Телефонот Џеб 3M Лепило Налепница

DEN 215.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

[Bi-Пати & Безбедна] Ова Би-пати мобилен телефон лепило картичка паричник е направена од страна премиум трајни и против пролизгување кожа за задржување на 5 значајни картички или малку пари кога ќе излезе само сакаат да носат essentials. [Поддржува Повеќе Картички] ракавот е направен на универзална големина (4.0 x 2.6 x 0.3 Инчи) и се вклопува до 4 картички, како што се : лична карта, кредитни картички, возачка дозвола, бизнис картички,членската картичка, осигурување картичка,итн. [Универзална Картичка Носителот] кредитна картичка носителот одговара на речиси сите паметен телефон, мини таблет, случај со минимална големина на 4 Во Екраните.Само се лизга вашите кредитни картички или ID картичката во држачот на картичката и сте подготвени да одите. [Силна Лепливоста] 3 M Здрав Лепило поддршка за силна, цврста, долго-траен задржете.Тоа нема да губат силата поради џеб топлина, светлина, влага или пот. [Премиум Материјалот & Безбедна] Лепило за држачот за Назад на Телефони направени од страна на Анти-Лизга Материјал СТП кожа.Паричникот може цврсто да ја држи и да го скриете вашиот кредитни картички & пари од џеб од паѓање, дури и кога џебот е наопаку!.Ова Би-Пати мобилен телефон лепило картичка паричник е направена од страна премиум трајни и против пролизгување кожа за задржување на 4 важни картички или малку пари кога ќе излезе само сакаат да носат essentials.

Особините